Wieczorki technologiczne

Cykliczne, nieformalne spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata nauki, techniki, biznesu.

Wydarzenie to cykliczne, otwarte spotkania w luźnej atmosferze z ciekawymi osobistościami z szeroko pojętego świata nauki, kultury, biznesu, techniki. Ideą naszych wieczorków jest rozmowa, dialog, wymiana informacji, poglądów z ludźmi, którzy zajmują się na co dzień dziedzinami teraźniejszości i przyszłości, tak aby dowiedzieć się JAK? SKĄD? DLACZEGO? PO CO? O CO W TYM CHODZI?

Na każdą rozmowę zaprosimy jednego gościa, który opowie, jak wykonuje swoją pracę czy jak wygląda jego warsztat, przybliży nam wybrane zagadnienie ze swojej branży lub omówi jakiś szczególnie ciekawy aspekt wybranego tematu. Spotkanie zakończy się panelem dyskusyjnym. Będzie można zadać pytania osobiste, dziwne, merytoryczne, futurystyczne, problematyczne. Wszystko w rękach uczestników!

Na wieczorkowych spotkaniach na warsztat weźmiemy m.in.: programowanie gier, technologię blockchain, reaktor glonowy, computing design, customizację figurek kolekcjonerskich,…

a kto wie, na czym się skończy!

Jeśli zastanawiasz się, czym mógłbyś się zająć w życiu lub szukasz pomysłów na zmianę branży, w której pracujesz, to te wydarzenia są dla Ciebie!

Nasze Wieczorki technologiczne mają być miejscem inspiracji dla ludzi poszukujących pasji i motywacji do rozwoju osobistego i zawodowego. Wierzymy, że spotkania z ciekawymi osobami z różnych dziedzin technologii, nauki, biznesu i kultury mogą stać się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla uczestników. Chcemy stworzyć pozytywną atmosferę, która będzie zachęcać do wymiany pomysłów i doświadczeń między uczestnikami. Jesteśmy przekonani, że nasze Wieczorki technologiczne pomogą ludziom odkryć nowe zainteresowania i pasje, które mogą stać się podstawą dalszego rozwoju. Zapraszamy, abyś do nas dołączył i podjął wyzwanie odkrywania nowych możliwości oraz rozwijania swojego potencjału.