Technologia

Stowarzyszenie Freelab opiera swoją działalność na trzech głównych filarach: ekologii, edukacji i technologii, z naciskiem na druk 3D i maszyny CNC. Nasza organizacja działa również w obszarze sztuki, designu i prototypowania, co stanowi kluczową część naszej misji.

Dzięki zaawansowanym technologiom, w szczególności drukowi 3D i maszynom CNC, jesteśmy w stanie tworzyć precyzyjne modele i prototypy, które integrują elementy sztuki i designu, jednocześnie promując ekologiczne podejście.

W ramach naszych warsztatów nie tylko uczymy uczestników projektowania i tworzenia nietuzinkowych produktów, ale również uczymy fabrykacji w procesie prototypowania przy pomocy maszyn CNC.

Maszyny CNC pozwalają nam nie tylko na efektywne wytwarzanie komponentów, ale także na tworzenie estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, które integrują design z technologią.

Nasza działalność w obszarze technologii, ekologii, sztuki i designu jest ukierunkowana na rozwijanie kreatywności i innowacyjności, a także na tworzenie projektów prototypowych, które łączą te różnorodne elementy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszych projektach i warsztatach gdzie mogą eksplorować potencjał technologii, sztuki i designu w kontekście ekologicznych rozwiązań oraz rozwijania umiejętności prototypowania.