Projektowanie przy kawie

1.      Dla kogo dedykowane są te zajęcia?

    Zajęcia, a bardziej spotkania skierowane dla wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii takich jak: druk 3D, plotery laserowe czy roboty, zainteresowanych ekologią, DIY, majsterkowaniem itp..

2.      Czy wymagana jest wiedza z zakresu projektowania?

    Nie, wymagamy jedynie poczucia humoru i otwartości na nowych ludzi. Jeżeli przy tym odczuwasz wewnętrzną potrzebę tworzenia nietuzinkowych projektów w grupie kreatywnych osób to nie obawiaj się, że czegoś nie potrafisz – wspólnie możemy dużo zrobić. W miarę możliwości prosimy także o przyniesienie własnego laptopa, by każdy uczestnik mógł swobodnie pracować i jak najbardziej skorzystać na udziale w zajęciach.

3.      Ile kosztują te zajęcia?

    Przynieś ciastka 😉

4.      Kiedy i gdzie się odbywają?

    Spotkania odbywają się przez cały rok w każdą sobotę od godz. 12 do 16 na ul. Mickiewicza 2. O każdym spotkaniu informujemy na portalu społecznościowym.

5.      Czy mogę liczyć na jakieś rabaty, zniżki?

     jak przyniesiesz duuuużo ciastek 😉

6.      Co zrobić, aby się zapisać?

    nie musisz się zapisywać

7.      Co będzie projektowane na tych zajęciach?

    Głównie będą to przedmioty użytkowe, od podstawki zaczynając na pawilonach i budynkach kończąc. Ideą jest byś to Ty rzucił pomysł i wspólnie razem spróbujemy go zrealizować.

8.      Czego nauczę się na tych zajęciach?

    Pracy w grupie.

    Realizacji celów

    Zasad metody Design Thinking

9.      Czy muszę być na każdych zajęciach?

    Jeżeli realizujemy jakiś projekt wspólnie dobrze by było gdybyś był na wszystkich spotkaniach, na których będzie realizowany projekt.